lek. Anna Hurnik-Szurkiewicz

Ukończyła Akademię Medyczną imienia Piastów Śląskich we Wrocławiu. Uzyskała tytuł specjalisty ginekologii i położnictwa. Przez ponad 10 lat jej miejscem pracy był Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy we Wrocławiu w tym głównie Oddział Ginekologii Operacyjnej. Odbyła szkolenie specjalizacyjne z ginekologii onkologicznej zakończone egzaminem i uzyskaniem tytułu specjalisty ginekologii onkologicznej.

Obecnie pracuje w 4.Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Klinicznym Oddziale Ginekologii Onkologicznej i Prokreacyjnej.

lek. Agata Tyc-Bobryk

Doświadczony ginekolog-położnik, zajmujący się diagnostyką i leczeniem chorób ginekologicznych i prowadzeniem ciąży. Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2006r. W latach 2004-2005 odbyła staż kliniczny w Centre Hospitalier Universitaire Grenoble Alpes we Francji.

W latach 2008-2017 pracowała na oddziale ginekologiczno- położniczym w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Ośrodku Badawczo-Rozwojowym we Wrocławiu.

Od stycznia 2018r. pracuje w 4.Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Klinicznym Oddziale Ginekologii Onkologicznej i Prokreacyjnej, gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne z ginekologii onkologicznej.

Elżbieta Potera

Położna z 30-letnim stażem pracy na oddziałach ginekologii, położnictwa i patologii ciąży. Położna Oddziałowa w 4.Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Klinicznym Oddziale Ginekologii Onkologicznej i Prokreacyjnej.

TOP